Polish English German

Beauty Days 2018: Uczniowie ZST na Międzynarodowych Targach Fryzjersko - Kosmetycznych

23 września 2018 roku uczniowie klas z fryzjerskich ZST w Turku wzięli udział w III Edycji Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days w Nadarzynie. Wydarzenie mające miejsce w Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce, na którym można spotkać zarówno wystawców jak i odwiedzających z zagranicy. Trzydniowe Beauty Days to bogaty program  pokazów, mistrzostw, szkoleń, warsztatów i konferencji oraz spotkań z ikonami stylu, np. Mają Sablewską, Magdaleną Pieczonką, Kajetanem Góra, Andrzejem Wierzbickim, Tomaszem Schmidt czy Adrianem Skopińskim. To właśnie Adrian, absolwent ZST w Turku, podarował naszej szkole książkę autorstwa prowadzących program „Ostre Cięcie” zapewniając o sentymencie oraz sympatii do nas.

Niezwykle istotnym jest fakt, że uczennice w składzie Paulina Polus, Aleksandra Bąkowska, Wiktoria Maciaszek oraz Nikola Buda wraz z modelkami: Kamilą Sobczak i Natalią Adamską wzięły udział w konkursie Young Beauty Awards pt. "Ale Meksyk!". Trzeba nadmienić, że do konkursu zakwalifikowanych zostało jedynie 7 zespołów z całej Polski a dziewczęta przygotowane przez panie: Emilię Maruchę, Edytę Piotrowską oraz Hannę Tabaka godnie reprezentowały naszą szkołę ciesząc się uznaniem jurorów jak i publiczności.

Organizatorami wyjazdu były: Emilia Marucha, Aleksandra Piaskowska oraz Aldona Russek – Marczak.

 

 

 

 

 

Współpraca