Polish English German

„Koniec wieńczy dzieło”

W piątek, 27 kwietnia tegoroczni maturzyści ZST pożegnali szkolne mury. W uroczystości zakończenia roku wzięli również udział: Starosta Turecki Mariusz Seńko oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm i instytucji. Zaproszeni goście złożyli uczniom technikum i liceum dla dorosłych gratulacje i życzyli zakończenia egzaminów maturalnych sukcesem.

Wszyscy uczniowie, niezwykle wzruszeni, odebrali upragnione świadectwa z rąk p. Dyrektor Wioletty Adamiak. Dla absolwentów wyróżniających się w nauce i godnie reprezentujących szkołę były również nagrody książkowe.

W tym szczególnym dniu nie zapomniano o rodzicach. Przybyłych na uroczystość rodziców najzdolniejszych uczniów uhonorowano listami gratulacyjnymi.

Dzisiejszą uroczystość oraz wiele pięknych chwil spędzonych w szkole  tegoroczni maturzyści z pewnością będą chcieli ocalić od zapomnienia.

Życzymy powodzenia na maturze.

 

Współpraca