Polish English German

Z wizytą w PWSZ w Koninie

11 kwietnia br. uczennice klas I FZ, II TF i III FO Zespołu Szkół Technicznych w Turku, kształcące się w zawodzie technik usług fryzjerskich z elementami kosmetologii, odbyły lekcje w PWSZ w Koninie. Z dużym zainteresowaniem wysłuchały wykładów z zakresu chemii kosmetycznej oraz żywienia człowieka, a ponadto zwiedziły profesjonalne pracownie kosmetologii oraz pielęgniarstwa.

Część dziewcząt uczestniczyła także w quizie edukacyjnym, dotyczącym kultury fizycznej, sportu i zdrowia, którego zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe: Anna Kawczyńska (II miejsce) – bilet do kina Oskard, natomiast Sara Dzikowska (III miejsce) – materiały promocyjne uczelni.

Warto nadmienić, że te dość osobliwe lekcje, stanowiące atrakcyjną formę zajęć dla naszych uczennic, zorganizowane były przez PWSZ w Koninie w ramach Drzwi Otwartych uczelni.

Organizatorami wyjazdu byli nauczyciele przedmiotów zawodowych: Emilia Marucha, Milena Przybylska oraz Leszek Nowakowski.

 

 

 

 

Współpraca