Polish English German

Ukończyli kurs spawania

Na przełomie lutego i marca 2018 r. w ZST w Turku odbyło się kolejne szkolenie z zakresu spawania elektrycznego metodą MAG (135). Szkolenie realizowane według wytycznych Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach przeprowadzono zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Wszyscy uczestnicy kursu spawalniczego ukończyli go z wynikiem pozytywnym oraz uzyskali certyfikat wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Uzyskane uprawnienia dają uczestnikom kursu możliwość podjęcia pracy w kraju, ale są również honorowane poza jego granicami. Szkolenie zostało zrealizowane w ramach Projektu 8.3.1 WRPO „Kształcenie zawodowe młodzieży priorytetem w rozwoju społeczno - gospodarczym powiatów tureckiego i kolskiego”.

Gratulujemy uczestnikom ukończenia kursu oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Współpraca