Polish English German

Uczniowie ZST Wicemistrzami Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej

7 marca 2018 r. w hali sportowej MOSiR w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców, w których wystartowało sześć reprezentacji: LO Słupca, ZSE Słupca, ZSTiH Konin, ZSEA Koło, ZSEU Żychlin i ZST Turek.

Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, dwie najlepsze drużyny z każdej grupy uzyskały awans do półfinałów. W grupie A wystąpiły drużyny:  ZST Turek, ZSE Słupca, ZSTiH Konin. Grupę B tworzyły - ZSEA Koło, ZSEU Żychlin, LO Słupca. Po rozegraniu meczów grupowych reprezentacja naszej szkoły  trafiła do półfinału z drużyną Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy. Mecz ten wygrała w tie-breaku 2:1. Niestety w finale została pokonana przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupcy i zajęła drugie miejsce.

Skład drużyny ZST: Dawid Urbanowski, Tobiasz Majcherek, Przemysław Pięta, Oskar Czekalak, Adrian Szymczak, Wiktor Ignaszak, Norbert Pantachowicz, Dawid Ściński, Igor Królikowski, Bartłomiej Janaśkiewicz, Piotr Czerwiński, Adam Szałek, Mariusz Bonikowski i Albert Ciołek.

Wicemistrzom gratulujemy. Reprezentację przygotował Wojciech Szymański.

 

 

Współpraca