Polish English German

Uczniowie ZST na II Targach Logistyki Magazynowej INTRALOMAG w Łodzi

29 listopada uczniowie klas logistycznych ZST w Turku odbyli wycieczkę edukacyjną na II Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG zorganizowane w Łodzi. Targi te, to przedsięwzięcie dedykowane branży logistyki magazynowej, transportowi i inwestycjom w bazę logistyczno - magazynową, zorganizowane w celu sprostania oczekiwaniom i potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku usług magazynowych. 

Podczas wycieczki młodzież mogła obejrzeć  środki transportu  wewnętrznego, wyposażenie magazynu oraz różnorodne jednostki ładunkowe wykorzystywane w procesach logistycznych. Przyszli logistycy mogli również porozmawiać z wystawcami na temat nowych rozwiązań technologicznych stosowanych w  obsłudze magazynu.

Po praktycznej lekcji logistyki uczestnicy wycieczki udali do parku trampolin SALTOS, w którym pod okiem instruktorów wykonywali ćwiczenia akrobatyczne i uczyli się nowych trików. Radosne skoki stały się wyjątkową lekcją wychowania fizycznego. Okazały się również źródłem szczęścia i dobrego samopoczucia.  

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Aleksandra Piaskowska, Magdalena Raźna i Tomasz Szczap.

 

Współpraca