Polish English German

Wybitni uczniowie nagrodzeni

Najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych  naszego powiatu otrzymali 25 września 2017 r. Stypendia Starosty Tureckiego za wyniki w nauce oraz za szczególne osiągnięcia w wybranej dziedzinie wiedzy i nauki uzyskane w roku szkolnym 2016/2017.  Uroczystość, w której wzięli udział m.in. przedstawiciele Rady Powiatu Tureckiego i Komisji Edukacji, odbyła się w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Starosta Turecki Mariusz Seńko wręczył zdolnym i pracowitym uczniom stypendia, dzięki którym mają oni szansę na poszerzenie wiedzy i spełnienie swoich naukowych marzeń.

W gronie wyróżniającej się młodzieży znaleźli się również uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku. W uroczystości towarzyszyli  im  dyrektor ZST  p. Wioletta Adamiak oraz wicedyrektor  p. Andrzej Rossa.

Stypendia Starosty Tureckiego uzyskało 48 uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Turku.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Współpraca