Polish English German

Dyżury nauczycieli dla rodziców
w każdy pierwszy wtorek miesiąca
w godzinach od 15.30 do 16.30

 

NAZWISKO I IMIĘ BUDYNEK SALA
Andrzejak Agnieszka A POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Bajzert Magdalena B SALA 108
Baszkowska Arleta B SALA 204
Błaszczyk Marzena A SALA 22
Brzustowicz Marzanna A SALA 16
Buchali Agata B SALA 108
Chojnacka Beata A POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Cytrowska Elżbieta A POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Cytrowska Izabela A SALA 01a
Dewicki Janusz B SALA 02
Drzewiecki Paweł C POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Dzikowska Anna D D1
Frątczak Elżbieta E SALA 23
Fryga Joanna B ŚWIETLICA
Gomoliszewski Jerzy C POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Gomółka Adam A SALA GIMNASTYCZNA
Górska Teresa A SALA GIMNASTYCZNA
Gronostaj Michał C POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Gruszczyńska Zofia A SALA 24
Grzelak Emil C SALA 08
Grześkowiak Sylwia C POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Guziak Małgorzata A SALA 15
Herman-Szulc Anita E POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Idzior Jolanta A SALA 15
Ignasiak Ewelina A BIBLIOTEKA
Ignaszak Beata A BIBLIOTEKA
Jakomulska Anna A BIBLIOTEKA
Jarek Grażyna B SALA 005
Jasiak Jarosław B SALA 010
Jasiak Witold B SALA 204
Jędraszczyk Renata A SALA 11
Kasprzak Marcin B SALA 05
Kolenda Alicja B SALA 101
Kominiarczyk Mariusz B POKÓJ 03
Konieczny Krzysztof A SALA 21
Kończak-Wodzińska Julia B SALA 108
Kowarsz-Mrukowska Renata B SALA 204
Krauze Jan C SALA 03
Kruszyna Elżbieta B POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Kujawa Marek D POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Kuźma Aneta A POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Kwaśniak Małgorzata A SALA 23
Leman Julita A BIBLIOTEKA
Lipiński Sławomir A SALA GIMNASTYCZNA
Lis Małgorzata B SALA 108
Łajdecka Halina A SALA 05
Ławrynian Magdalena B SALA 008
Łączna Ewa A SALA 08
Łupina Agnieszka A SALA GIMNASTYCZNA
Maćków Marzena A POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Marucha Emilia D SALA 01
Mielcarska Marta B SALA 204
Mielczarek Iwona A SALA 14
Milczarek Aleksandra POKÓJ PSYCHOLOGA SALA A01
Modrzejewski Janusz A SALA GIMNASTYCZNA
Mokrowiecka Urszula A SALA GIMNASTYCZNA
Motała Krystian B SALA 003
Myśler-Perlińska Ewa A POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Naglewska Wioletta B SALA 108
Nowakowska Agata B SALA 108
Nowakowski Leszek A SALA GIMNASTYCZNA
Ogrodowczyk Paweł A SALA 06
Olejarczuk Ryszard A SALA 005
Oleksy Barbara B SALA 108
Panfil Edyta A SALA 14
Pecyna Izabela B SALA 204
Piąstka Teresa A SALA 15
Piątkowska Marta B SALA 110
Piętka Paweł B SALA 04
Pławińska Anna E POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Prusinowski Romuald A ZAPLECZE
Ptaszyńska Maria A POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Raźna Magdalena B SALA 108
Robak-Pabiańska Małgorzata B SALA 108
Roszkowska Jolanta A SALA GIMNASTYCZNA
Russek-Marczak Aldona B SALA 108
Sęk Marek C SALA 012
Sobczak Sławomir C SALA 012
Sobolewska Anna B ŚWIETLICA
Stasiak Monika A SALA 14
Staszak Edyta A SALA GIMNASTYCZNA
Stefanowska Anna B SALA 05
Stefanowska Monika B SALA 108
Surdyga Adela B SALA 204
Szczap Tomasz E POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Szewczyk Rafał A SALA GIMNASTYCZNA
Szmytka Agnieszka E SALA 26
Szymańska Małgorzata B SALA 107
Szymański Michał A SALA GIMNASTYCZNA
Szymański Wojciech A SALA GIMNASTYCZNA
Szymański Zbigniew B SALA 010
Świerk Estera A SALA 26
Walisiak Milena A SALA 24
Wesołek Marek A SALA 24
Wieczorek Ilona A SALA 05
Wincenciak Marta A POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Witkowska Barbara B SALA 101
Witkowski Przemysław A SALA GIMNASTYCZNA
Woźniak Janusz A SALA GIMNASTYCZNA
Woźnicka Wiesława A ZAPLECZE 05
Zieliński Piotr C POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Ziółkowska Małgorzata B 204

 

Współpraca